DARBO LAIKAS : I - V 11.00 - 21.00, VI 11.00 - 15.00, VII Nedirbame

Naujienos

Įkėlė Admin, 2023-03-03, Naujienos

Geležies lyga

Vasario 28 dieną 15:00 sporto klube Geležies lyga svečiuosis sunkiosios atletikos viceprezidentas Jonas Nevecka, kuris supažindins su šia olimpine sporto šaka. Kviečiame visą Varėnos jaunimą dalyvauti. Renginys nemokamas.

Įkėlė Admin, 2016-01-17, Naujienos

Mityba sportuojant: dietos

Nepaslaptis, jog sportuojant vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių sėkmę siekiant savo tikslų yra taisyklinga mityba. Reikėtų išskirti dvi pagrindines dietų grupes: svorio (raumenų) auginimo, bei lieknėjimo (riebalų deginimo). Kaip teisingai maitintis, susidaryti mitybos planą, kad pasiekti maksimalų dietos efektą? Būtina žinotiPlačiau »

Įkėlė Admin, 2016-01-17, Naujienos

Sveika mityba sportuojant ir norint sulieknėti

Daug kas galvoja, kad pradėjus sportuoti ir norint sulieknėti, užtenka vien sporto, todėl „galima valgyti, ką norime”. Tai labai klaidingas mąstymas, reikia atsiminti, kad mūsų kūnas ne „šiukšliadėžė”, todėl turime žiūrėti, ką valgome. Pradėjus sportuoti ir norint numesti svorio bei turėtiPlačiau »

Įkėlė Admin, 2016-01-17, Naujienos

Angliavandeniai ir jų vaidmuo mityboje

Angliavandeniai yra labiausiai ištirta ergogeninė medžiaga, turinti didelę įtaką fiziniam darbingumui. Angliavandeniai arba jų apykaitos produktai dalyvauja riebalų, baltymų, nukleorūgščių sintezėje ir suda­ro daugelį kofermentų. Nuo jų kiekio raumenyse ir kepenyse priklauso fizinis darbingumas ir nuovargio atsiradimas. Angliavandeniai mityboje užimaPlačiau »